Türkiye'nin Vizyon Prestiji – Senin İçin Özenle Seçilmiş Dizi, Film ve Videolar Seni Bekliyor…

Bu işe; videosu olmayan şarkılara videolar yaparak, Film yada Dizilerin; enteresan, komik, hüzünlü gibi kareleri keserek kendi aramızda paylaşıyorduk…
Bunu yaparken değişik duygulara kapıldığımızı, beraber hüzünlenip beraber güldüğümüzü ve bu duyguları çevremizdeki insanlarında yaşadığını gördük. Bunları daha çok insana yaymak istedik. İstedik ki hiç tanımadığımız insanlarla, hiç görmediğimiz insanlarla paylaşalım, kendimizi reklam etmeden, bizim kim olduğumuz değil sizinle aynı duyguları yaşayıp-yaşamadığımızı görmek, beraber hüzünlenip, beraber gülebileceğimizi görmek, herkesi duygularıyla yüzleştirebilmek istedik. Biz aslında neyi görmek istedik biliyor musunuz ? Biz dünya’da tek yürek olduğunu görmek istedik. Biliyoruz ki dünyanın değişmeyen tek dili duygulardır. Her dilde ağlamak; ağlamaktır. Her dilde gülmek; gülmektir. Bunu görmek istedik ve gördüklerimiz karşısında hiç de şaşırmadık.

Bugün Video’s Ailesi;

 • 250Bin ayrı kişilik bir çatı altında; Farklı dil, kişilik, iş, anlayış, kültür, millet olmasına rağmen aynı duyguları yaşıyoruz.

Yasal Uyarı:

 1. Sitemizde hiçbir film yada video’nun indirme linki bulunmamaktadır.
 2. Sunucularımızda Video ve Film barınmamaktadır.
 3. Tüm Film ve Videolar Google, Facebook, Megavideo, Sevenload Yahoo gibi site sunucularında barınmaktadır. Buna mütakiben film ve videoların illegâllik kontrolu bize ait değildir.
 4. Film ve videolar her firmanın kendi isimleriyle veya isim haklarıyla tescil edilmiş eserlerinin dijital kopyalarıdır.
 5. Bu film ve Videolar size tanıtım amaçlı sunulmaktadır.
 6. Legal olmayan yöntemlerle indirmiş olduğunuz film/videoları bilgisayarınız da 24 saatten fazla tutmanız T.C. yasalarına göre suç teşkil eder.
 7. Bu tür bir yasal işlem de Video’s, hosting şirketimiz ve sitemizde reklamı ya da banner’ı bulunan diğer siteler bu duyurunun yayınlanmasını takiben sorumluluk kabul etmeyecektir.

Tüm Dilekleriniz Gerçekleşmesi Ümidi İle
(Video’s Yönetimi)

KULLANICI PANELi
 • Yükleniyor...


               Loading...

  Giriş


  Yeni Kayıt Şifremi Unuttum?

  Kayıt

  Şifreniz E-Mail Adresinize Gönderilecektir.
  Giriş Yap Şifremi Unuttum?

  Şifremi Unuttum

  E-mail Adresinize Onay Maili Gönderilecek
  Giriş Yap Yeni Kayıt
 • POPULER ViDEOLAR
  Sponsor Sayfalar